You are here:  / Aranżacja wnętrz / Beton Dekoracyjny

Beton Dekoracyjny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Beton dekoracyjny jest obecnie prawdziwym hitem jeżeli chodzi o aranżację wnętrz. Stał się on w ostatnich latach niezwykle modny, jest synonimem dobrego gustu, oryginalności i awangardowego smaku. Pozwala nadać wnętrzu naprawdę niepowtarzalny styl i sprawia, że staje się ono wyjątkowo klimatyczne. Stosuje się go do pokrywania ścian oraz sufitów.
Beton dekoracyjny jest swojego rodzaju artystycznym nawiązaniem do wyglądu surowego, zwykłego betonu. Umożliwia tworzenie na powierzchniach ścian wielu ciekawych, działających na wyobraźnię wzorów. Rewelacyjnie komponuje się z materiałami takimi jak szkło, metal, surowe drewno czy kamienie.
Beton dekoracyjny jest wykorzystywany zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i w biurach, kawiarniach, restauracjach, galeriach sztuki, sklepach, gabinetach i tak dalej.
Beton dekoracyjny nie zawiera cementu!  Jego składnikiem jest ekologiczny tynk co zapewnia oddychanie pokrytych nim powierzchni. Jest on trwały. Można go kupić do samodzielnego malowania wnętrza.